adam uziemblo dane 00220/18 co to znaczy

Konto UZIEMBŁO ADAM profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00220/18. Kontakt do Adam Uziembło adres i

Informacje Adam Uziembło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Adam), nazwiska (np. Uziembło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00220/18), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uziemblo adam to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00220/18
Nazwisko: Uziembło
Imię/imiona: Adam
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Adam Uziembło Profil
Konto Adam Uziembło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uziembło Adam) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Adam Uziembło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Adam Uziembło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uziembło Adam pochopnie.

Obywatel Adam Uziembło lista podobnych osób Uziembłoa; Uziembłoowie; ludzie.

Dane osobowe Adam Uziembło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.