aniela uziemblo dane 00945/899 co to znaczy

Konto UZIEMBŁO ANIELA MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/899. Kontakt do Aniela Maria

Informacje Aniela Maria Uziembło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Aniela Maria), nazwiska (np. Uziembło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/899), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uziemblo aniela to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/899
Nazwisko: Uziembło
Imię/imiona: Aniela Maria
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Aniela Maria Uziembło Profil
Konto Aniela Maria Uziembło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uziembło Aniela Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Aniela Maria Uziembło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Aniela Maria Uziembło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uziembło Aniela Maria pochopnie.

Obywatel Aniela Maria Uziembło lista podobnych osób Uziembłoa; Uziembłoowie; Aniela Mraia; Aniela Moria; ludzie.

Dane osobowe Aniela Maria Uziembło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.