anna uziemblo dane 001134/801 co to znaczy

Konto UZIEMBŁO ANNA DANUTA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/801. Kontakt do Anna Danuta

Informacje Anna Danuta Uziembło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Anna Danuta), nazwiska (np. Uziembło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/801), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uziemblo anna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/801
Nazwisko: Uziembło
Imię/imiona: Anna Danuta
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Anna Danuta Uziembło Profil
Konto Anna Danuta Uziembło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uziembło Anna Danuta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Anna Danuta Uziembło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Anna Danuta Uziembło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uziembło Anna Danuta pochopnie.

Obywatel Anna Danuta Uziembło lista podobnych osób Uziembłoa; Uziembłoowie; ludzie.

Dane osobowe Anna Danuta Uziembło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.