gabriela uzlowska dane co to znaczy

Konto UZŁOWSKA GABRIELA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/1757. Kontakt do Gabriela Uzłowska

Informacje Gabriela Uzłowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Gabriela), nazwiska (np. Uzłowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/1757), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzlowska gabriela to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/1757
Nazwisko: Uzłowska
Imię/imiona: Gabriela
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Gabriela Uzłowska Profil
Konto Gabriela Uzłowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzłowska Gabriela) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Gabriela Uzłowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Gabriela Uzłowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzłowska Gabriela pochopnie.

Obywatel Gabriela Uzłowska lista podobnych osób Uzłowksa; Uzłowskaa; Uzłowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Gabriela Uzłowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.