andrzej uznanski dane co to znaczy

Konto UZNAŃSKI ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00277/1443. Kontakt do Andrzej Uznański

Informacje Andrzej Uznański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Uznański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00277/1443), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uznanski andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00277/1443
Nazwisko: Uznański
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Andrzej Uznański Profil
Konto Andrzej Uznański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uznański Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Uznański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Uznański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uznański Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Uznański lista podobnych osób Uznańksi; Uznańskia; Uznańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Uznański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.