arkadiusz uznanski dane co to znaczy

Konto UZNAŃSKI ARKADIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/2692. Kontakt do Arkadiusz

Informacje Arkadiusz Uznański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Arkadiusz), nazwiska (np. Uznański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/2692), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uznanski arkadiusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/2692
Nazwisko: Uznański
Imię/imiona: Arkadiusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Arkadiusz Uznański Profil
Konto Arkadiusz Uznański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uznański Arkadiusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Arkadiusz Uznański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Arkadiusz Uznański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uznański Arkadiusz pochopnie.

Obywatel Arkadiusz Uznański lista podobnych osób Uznańksi; Uznańskia; Uznańskiowie; Arkadiuzs; Arkaduisz; Rakadiusz; ludzie.

Dane osobowe Arkadiusz Uznański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.