bronlaw uznanski dane 0892/374 co to znaczy

Konto UZNAŃSKI BRONISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0892/374. Kontakt do Bronisław Uznański

Informacje Bronisław Uznański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bronisław), nazwiska (np. Uznański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0892/374), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uznanski bronislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0892/374
Nazwisko: Uznański
Imię/imiona: Bronisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Bronisław Uznański Profil
Konto Bronisław Uznański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uznański Bronisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bronisław Uznański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bronisław Uznański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uznański Bronisław pochopnie.

Obywatel Bronisław Uznański lista podobnych osób Uznańksi; Uznańskia; Uznańskiowie; Bronisłow; ludzie.

Dane osobowe Bronisław Uznański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.