krzysztof uznanski dane 52/789 co to znaczy

Konto UZNAŃSKI KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 52/789. Kontakt do Krzysztof Uznański

Informacje Krzysztof Uznański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Uznański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-52/789), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uznanski krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 52/789
Nazwisko: Uznański
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Krzysztof Uznański Profil
Konto Krzysztof Uznański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uznański Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Uznański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Uznański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uznański Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Uznański lista podobnych osób Uznańksi; Uznańskia; Uznańskiowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Uznański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.