lucjan uznanski dane 01175/847 co to znaczy

Konto UZNAŃSKI LUCJAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/847. Kontakt do Lucjan Uznański adres

Informacje Lucjan Uznański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Lucjan), nazwiska (np. Uznański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/847), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uznanski lucjan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/847
Nazwisko: Uznański
Imię/imiona: Lucjan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Lucjan Uznański Profil
Konto Lucjan Uznański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uznański Lucjan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Lucjan Uznański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Lucjan Uznański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uznański Lucjan pochopnie.

Obywatel Lucjan Uznański lista podobnych osób Uznańksi; Uznańskia; Uznańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Lucjan Uznański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.