dariusz uzycki dane 00323/55 co to znaczy

Konto UŻYCKI DARIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00323/55. Kontakt do Dariusz Użycki adres i

Informacje Dariusz Użycki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Dariusz), nazwiska (np. Użycki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00323/55), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzycki dariusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00323/55
Nazwisko: Użycki
Imię/imiona: Dariusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Dariusz Użycki Profil
Konto Dariusz Użycki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Użycki Dariusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Dariusz Użycki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Dariusz Użycki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Użycki Dariusz pochopnie.

Obywatel Dariusz Użycki lista podobnych osób Użyski; Użyska; Użydzki; Użydzka; Użycka; Użyccy; Użykci; Użyckia; Użyckiowie; Dariuzs; Daruisz; Draiusz; ludzie.

Dane osobowe Dariusz Użycki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.