wladyslaw uzyk dane co to znaczy

Konto UŻYK WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/3911. Kontakt do Władysław Użyk adres

Informacje Władysław Użyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Użyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/3911), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzyk wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/3911
Nazwisko: Użyk
Imię/imiona: Władysław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Władysław Użyk Profil
Konto Władysław Użyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Użyk Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Użyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Użyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Użyk Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Użyk lista podobnych osób Użyka; Użykowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Użyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.