wladyslawa uzykowska dane co to znaczy

Konto UŻYKOWSKA WŁADYSŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/1881. Kontakt do Władysława

Informacje Władysława Użykowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysława), nazwiska (np. Użykowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/1881), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzykowska wladyslawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/1881
Nazwisko: Użykowska
Imię/imiona: Władysława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Władysława Użykowska Profil
Konto Władysława Użykowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Użykowska Władysława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysława Użykowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysława Użykowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Użykowska Władysława pochopnie.

Obywatel Władysława Użykowska lista podobnych osób Użykowksa; Użykowskaa; Użykowskaowie; Władysłowa; ludzie.

Dane osobowe Władysława Użykowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.