wzniewski dane 0951/841 co to znaczy

Konto WISZNIEWSKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/841. Kontakt do Jan Wiszniewski adres

Informacje Jan Wiszniewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Wiszniewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/841), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na wiszniewski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/841
Nazwisko: Wiszniewski
Imię/imiona: Jan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jan Wiszniewski Profil
Konto Jan Wiszniewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Wiszniewski Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Wiszniewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Wiszniewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Wiszniewski Jan pochopnie.

Obywatel Jan Wiszniewski lista podobnych osób Wiszniewksi; Wiszniewskia; Wiszniewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Wiszniewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby W.