antoni wrzesniak dane co to znaczy

Konto WRZEŚNIAK ANTONI profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/1329. Kontakt do Antoni Wrześniak

Informacje Antoni Wrześniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antoni), nazwiska (np. Wrześniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/1329), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na wrzesniak antoni to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/1329
Nazwisko: Wrześniak
Imię/imiona: Antoni
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Antoni Wrześniak Profil
Konto Antoni Wrześniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Wrześniak Antoni) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antoni Wrześniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antoni Wrześniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Wrześniak Antoni pochopnie.

Obywatel Antoni Wrześniak lista podobnych osób Wrześniaka; Wrześniakowie; ludzie.

Dane osobowe Antoni Wrześniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby W.