anna yada dane 00328/571 co to znaczy

Konto YADA ANNA GRAŻYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/571. Kontakt do Anna Grażyna Yada

Informacje Anna Grażyna Yada archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Anna Grażyna), nazwiska (np. Yada), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/571), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na yada anna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/571
Nazwisko: Yada
Imię/imiona: Anna Grażyna
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Anna Grażyna Yada Profil
Konto Anna Grażyna Yada Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Yada Anna Grażyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Anna Grażyna Yada), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Anna Grażyna Yada może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Yada Anna Grażyna pochopnie.

Obywatel Anna Grażyna Yada lista podobnych osób Yadaa; Yadaowie; Anna Garżyna; ludzie.

Dane osobowe Anna Grażyna Yada informacje kontaktowe w Wszystkie osoby Y.