marcel yayssiere dane 00244/51 co to znaczy

Konto YAYSSIERE MARCEL profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00244/51. Kontakt do Marcel Yayssiere

Informacje Marcel Yayssiere archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marcel), nazwiska (np. Yayssiere), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00244/51), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na yayssiere marcel to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00244/51
Nazwisko: Yayssiere
Imię/imiona: Marcel
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Marcel Yayssiere Profil
Konto Marcel Yayssiere Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Yayssiere Marcel) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marcel Yayssiere), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marcel Yayssiere może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Yayssiere Marcel pochopnie.

Obywatel Marcel Yayssiere lista podobnych osób Yayssierea; Yayssiereowie; Mracel; Morcel; ludzie.

Dane osobowe Marcel Yayssiere informacje kontaktowe w Wszystkie osoby Y.