azem yiliyaz dane 002082/633 co to znaczy

Konto YILIYAZ AZEM profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002082/633. Kontakt do Azem Yiliyaz adres i

Informacje Azem Yiliyaz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Azem), nazwiska (np. Yiliyaz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002082/633), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na yiliyaz azem to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002082/633
Nazwisko: Yiliyaz
Imię/imiona: Azem
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Azem Yiliyaz Profil
Konto Azem Yiliyaz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Yiliyaz Azem) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Azem Yiliyaz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Azem Yiliyaz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Yiliyaz Azem pochopnie.

Obywatel Azem Yiliyaz lista podobnych osób Yiliyaza; Yiliyazowie; ludzie.

Dane osobowe Azem Yiliyaz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby Y.