azem yilmaz dane 002086/1933 co to znaczy

Konto YILMAZ AZEM profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002086/1933. Kontakt do Azem Yilmaz adres i

Informacje Azem Yilmaz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Azem), nazwiska (np. Yilmaz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002086/1933), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na yilmaz azem to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002086/1933
Nazwisko: Yilmaz
Imię/imiona: Azem
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Azem Yilmaz Profil
Konto Azem Yilmaz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Yilmaz Azem) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Azem Yilmaz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Azem Yilmaz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Yilmaz Azem pochopnie.

Obywatel Azem Yilmaz lista podobnych osób Yilmaza; Yilmazowie; ludzie.

Dane osobowe Azem Yilmaz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby Y.