yuceer yuceer dane 002086/402 co to znaczy

Konto YUCEER YÜCEER ADIL profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002086/402. Kontakt do Yüceer Adil

Informacje Yüceer Adil Yuceer archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Yüceer Adil), nazwiska (np. Yuceer), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002086/402), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na yuceer yuceer to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002086/402
Nazwisko: Yuceer
Imię/imiona: Yüceer Adil
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Yüceer Adil Yuceer Profil
Konto Yüceer Adil Yuceer Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Yuceer Yüceer Adil) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Yüceer Adil Yuceer), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Yüceer Adil Yuceer może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Yuceer Yüceer Adil pochopnie.

Obywatel Yüceer Adil Yuceer lista podobnych osób Yuceera; Yuceerowie; ludzie.

Dane osobowe Yüceer Adil Yuceer informacje kontaktowe w Wszystkie osoby Y.