jerzy yusznio dane 001198/7 co to znaczy

Konto YUSZNIO JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/7. Kontakt do Jerzy Yusznio adres i

Informacje Jerzy Yusznio archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Yusznio), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/7), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na yusznio jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/7
Nazwisko: Yusznio
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Jerzy Yusznio Profil
Konto Jerzy Yusznio Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Yusznio Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Yusznio), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Yusznio może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Yusznio Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Yusznio lista podobnych osób Yusznioa; Yusznioowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Yusznio informacje kontaktowe w Wszystkie osoby Y.