zadrozynski dane 644/3244 co to znaczy

Konto ZADROŻYŃSKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/3244. Kontakt do Jan Zadrożyński adres

Informacje Jan Zadrożyński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Zadrożyński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/3244), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na zadrozynski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/3244
Nazwisko: Zadrożyński
Imię/imiona: Jan
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Jan Zadrożyński Profil
Konto Jan Zadrożyński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Zadrożyński Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Zadrożyński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Zadrożyński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Zadrożyński Jan pochopnie.

Obywatel Jan Zadrożyński lista podobnych osób Zadrożyńksi; Zadrożyńskia; Zadrożyńskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Zadrożyński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby Z.