adam ziembowicz dane 01024/905 co to znaczy

Konto ZIEMBOWICZ ADAM profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01024/905. Kontakt do Adam Ziembowicz adres

Informacje Adam Ziembowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Adam), nazwiska (np. Ziembowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01024/905), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ziembowicz adam to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01024/905
Nazwisko: Ziembowicz
Imię/imiona: Adam
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Adam Ziembowicz Profil
Konto Adam Ziembowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ziembowicz Adam) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Adam Ziembowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Adam Ziembowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ziembowicz Adam pochopnie.

Obywatel Adam Ziembowicz lista podobnych osób Ziembowizc; Ziembowiczowi; Ziembowicza; Ziembowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Adam Ziembowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby Z.