stowarzyszenie kultury co to znaczy

Co znaczy Europejskiej Kultury Stowarzyszenie słownik. Co to jest pozarządowa organizacja

Co znaczy Stowarzyszenie kultury europejskiej

Definicja STOWARZYSZENIE KULTURY EUROPEJSKIEJ: pozarządowa organizacja międzynarodowa utworzona w Wenecji (1950) łącząca twórców wszystkich dziedzin edukacji, lit. i sztuki celem zamiany myśli i dorobku.

Słownik Szewcy:
Co znaczy Witkiewicza, słowo katastroficznej historiozofii autora. Bohaterzy, przedstawiciele 3 stanów społ., żyją w świecie, gdzie jeszcze jest miejsce dla ludzkiego indywidualizmu (szewcy, przedstawiciele stowarzyszenie kultury europejskiej.
Słownik Stern Anatol:
Co znaczy komediopisarz, krytyk lit. i filmowy, scenarzysta, tłumacz. Współtwórca ekipy futurystów w Warszawie, współautor jednodniówek i manifestów futurystycznych z l. 1920-21: Są to niebieskie pięty, które stowarzyszenie kultury europejskiej.
Słownik Sęp Szarzyński Mikołaj:
Co znaczy pokolenia renes., prekursor baroku w Polsce, zaliczany do grona poetów metafizycznych ( Cz. Hernas). Dojrzewał intelektualnie w okresie, gdy do głosu doszło poczucie niewystarczalności prawd renes. O stowarzyszenie kultury europejskiej.
Słownik Szymborska Wisława:
Co znaczy reprezentująca nurt intelektualny, laureatka Nagrody Nobla (1996), lekarz h.c. Uniw. Poznańskiego. Współred. Życia Literackiego (1952-66) i autorka zamieszczanych tam stałych felietonów Lektury stowarzyszenie kultury europejskiej.
Słownik Szklarski Alfred, Pseud. A. Bronowski, Fred Garland:
Co znaczy powieści dla młodzieży, ur. w Chicago, od 1926 w Polsce. Studiował na wydziale dyplomatyczno-konsularnym Akademii Nauk Polit., w momencie okupacji żołnierz AK, uczestnik stworzenia warszawskiego stowarzyszenie kultury europejskiej.

Co to jest Europejskiej Kultury Stowarzyszenie w Słownik definicji S .

  • Dodano:
  • Autor: