juskiewicz dane 00611/531 co to znaczy

Konto JUŚKIEWICZ JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00611/531. Kontakt do Jan Juśkiewicz adres i

Informacje Jan Juśkiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Juśkiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00611/531), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na juskiewicz jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00611/531
Nazwisko: Juśkiewicz
Imię/imiona: Jan
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Jan Juśkiewicz Profil
Konto Jan Juśkiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Juśkiewicz Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Juśkiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Juśkiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Juśkiewicz Jan pochopnie.

Obywatel Jan Juśkiewicz lista podobnych osób Juśkiewizc; Juśkiewiczowi; Juśkiewicza; Juśkiewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Juśkiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.