stefan kuspak dane 00612/2428 co to znaczy

Konto KUSPAK STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/2428. Kontakt do Stefan Kuspak adres i

Informacje Stefan Kuspak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan), nazwiska (np. Kuspak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/2428), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kuspak stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/2428
Nazwisko: Kuspak
Imię/imiona: Stefan
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Stefan Kuspak Profil
Konto Stefan Kuspak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kuspak Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Kuspak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Kuspak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kuspak Stefan pochopnie.

Obywatel Stefan Kuspak lista podobnych osób Kuspaka; Kuspakowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Kuspak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.