czeslaw mazur dane 00945/2051 co to znaczy

Konto MAZUR CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/2051. Kontakt do Czesław Mazur adres i

Informacje Czesław Mazur archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Mazur), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/2051), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na mazur czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/2051
Nazwisko: Mazur
Imię/imiona: Czesław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Czesław Mazur Profil
Konto Czesław Mazur Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Mazur Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Mazur), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Mazur może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Mazur Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Mazur lista podobnych osób Mazura; Mazurowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Mazur informacje kontaktowe w Wszystkie osoby M.