witold piotrowski dane co to znaczy

Konto PIOTROWSKI WITOLD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/3066. Kontakt do Witold Piotrowski

Informacje Witold Piotrowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Witold), nazwiska (np. Piotrowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/3066), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na piotrowski witold to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/3066
Nazwisko: Piotrowski
Imię/imiona: Witold
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Witold Piotrowski Profil
Konto Witold Piotrowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Piotrowski Witold) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Witold Piotrowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Witold Piotrowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Piotrowski Witold pochopnie.

Obywatel Witold Piotrowski lista podobnych osób Piotrowksi; Piotrowskia; Piotrowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Witold Piotrowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby P.