walenty siedlecki dane co znaczy

Konto SIEDLECKI WALENTY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0854/416. Kontakt do Walenty Siedlecki krzyżówka

Informacje Walenty Siedlecki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Walenty), nazwiska (np. Siedlecki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0854/416), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na siedlecki walenty to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0854/416
Nazwisko: Siedlecki
Imię/imiona: Walenty
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Walenty Siedlecki Profil
Konto Walenty Siedlecki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Siedlecki Walenty) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Walenty Siedlecki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Walenty Siedlecki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Siedlecki Walenty pochopnie.

Obywatel Walenty Siedlecki lista podobnych osób Siedleski; Siedleska; Siedledzki; Siedledzka; Siedlecka; Siedleccy; Siedlekci; Siedleckia; Siedleckiowie; ludzie.

Dane osobowe Walenty Siedlecki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby S.