szczepan ufnalewski dane co to znaczy

Konto UFNALEWSKI SZCZEPAN WOJCIECH profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/993. Kontakt do Szczepan

Informacje Szczepan Wojciech Ufnalewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Szczepan Wojciech), nazwiska (np. Ufnalewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/993), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ufnalewski szczepan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/993
Nazwisko: Ufnalewski
Imię/imiona: Szczepan Wojciech
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Szczepan Wojciech Ufnalewski Profil
Konto Szczepan Wojciech Ufnalewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ufnalewski Szczepan Wojciech) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Szczepan Wojciech Ufnalewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Szczepan Wojciech Ufnalewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ufnalewski Szczepan Wojciech pochopnie.

Obywatel Szczepan Wojciech Ufnalewski lista podobnych osób Ufnalewksi; Ufnalewskia; Ufnalewskiowie; Szzcepan Wojciech; Zsczepan Wojciech; Szczepan Wojcieh; ludzie.

Dane osobowe Szczepan Wojciech Ufnalewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.