ugodzinski dane 0912/2177 co to znaczy

Konto UGODZIŃSKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2177. Kontakt do Jan Ugodziński adres i

Informacje Jan Ugodziński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Ugodziński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2177), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugodzinski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2177
Nazwisko: Ugodziński
Imię/imiona: Jan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jan Ugodziński Profil
Konto Jan Ugodziński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugodziński Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Ugodziński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Ugodziński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugodziński Jan pochopnie.

Obywatel Jan Ugodziński lista podobnych osób Ugodzińksi; Ugodzińskia; Ugodzińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Ugodziński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.