zygmunt ujazdowski dane co to znaczy

Konto UJAZDOWSKI ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/1710. Kontakt do Zygmunt Ujazdowski

Informacje Zygmunt Ujazdowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Ujazdowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/1710), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ujazdowski zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/1710
Nazwisko: Ujazdowski
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zygmunt Ujazdowski Profil
Konto Zygmunt Ujazdowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ujazdowski Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Ujazdowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Ujazdowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ujazdowski Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Ujazdowski lista podobnych osób Ujazdowksi; Ujazdowskia; Ujazdowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Ujazdowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.