andrzej ulasiewicz dane co to znaczy

Konto UŁASIEWICZ ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/3355. Kontakt do Andrzej

Informacje Andrzej Ułasiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Ułasiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/3355), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulasiewicz andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/3355
Nazwisko: Ułasiewicz
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Andrzej Ułasiewicz Profil
Konto Andrzej Ułasiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułasiewicz Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Ułasiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Ułasiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułasiewicz Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Ułasiewicz lista podobnych osób Ułasiewizc; Ułasiewiczowi; Ułasiewicza; Ułasiewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Ułasiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.