jolanta umecka dane 00945/706 co to znaczy

Konto UMECKA JOLANTA MICHALINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/706. Kontakt do Jolanta

Informacje Jolanta Michalina Umecka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jolanta Michalina), nazwiska (np. Umecka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/706), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umecka jolanta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/706
Nazwisko: Umecka
Imię/imiona: Jolanta Michalina
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Jolanta Michalina Umecka Profil
Konto Jolanta Michalina Umecka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umecka Jolanta Michalina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jolanta Michalina Umecka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jolanta Michalina Umecka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umecka Jolanta Michalina pochopnie.

Obywatel Jolanta Michalina Umecka lista podobnych osób Umekca; Umeckaa; Umeckaowie; Jolanta Mihalina; Jolanta Michalima; ludzie.

Dane osobowe Jolanta Michalina Umecka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.