ryszard uranowski dane co to znaczy

Konto URANOWSKI RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/1058. Kontakt do Ryszard Uranowski

Informacje Ryszard Uranowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Uranowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/1058), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uranowski ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/1058
Nazwisko: Uranowski
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Ryszard Uranowski Profil
Konto Ryszard Uranowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uranowski Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Uranowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Uranowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uranowski Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Uranowski lista podobnych osób Uranowksi; Urnaowski; Uranowskia; Uranowskiowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Uranowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.