wiktor urbach dane 0193/5210 co to znaczy

Konto URBACH WIKTOR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5210. Kontakt do Wiktor Urbach adres i

Informacje Wiktor Urbach archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiktor), nazwiska (np. Urbach), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5210), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbach wiktor to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5210
Nazwisko: Urbach
Imię/imiona: Wiktor
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wiktor Urbach Profil
Konto Wiktor Urbach Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbach Wiktor) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiktor Urbach), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiktor Urbach może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbach Wiktor pochopnie.

Obywatel Wiktor Urbach lista podobnych osób Urbah; Urbacha; Urbachowie; ludzie.

Dane osobowe Wiktor Urbach informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.