feliks urban dane 00612/518 co to znaczy

Konto URBAN FELIKS profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/518. Kontakt do Feliks Urban adres i

Informacje Feliks Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Feliks), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/518), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban feliks to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/518
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Feliks
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Feliks Urban Profil
Konto Feliks Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Feliks) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Feliks Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Feliks Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Feliks pochopnie.

Obywatel Feliks Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Feliks Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.