stefania urbaniak dane co to znaczy

Konto URBANIAK STEFANIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/1877. Kontakt do Stefania Urbaniak

Informacje Stefania Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefania), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/1877), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak stefania to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/1877
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Stefania
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefania Urbaniak Profil
Konto Stefania Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Stefania) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefania Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefania Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Stefania pochopnie.

Obywatel Stefania Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; ludzie.

Dane osobowe Stefania Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.