edward urbanowski dane co to znaczy

Konto URBANOWSKI EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/2144. Kontakt do Edward Urbanowski

Informacje Edward Urbanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Urbanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/2144), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanowski edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/2144
Nazwisko: Urbanowski
Imię/imiona: Edward
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Edward Urbanowski Profil
Konto Edward Urbanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanowski Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Urbanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Urbanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanowski Edward pochopnie.

Obywatel Edward Urbanowski lista podobnych osób Urbanowksi; Urbnaowski; Urbanowskia; Urbanowskiowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Urbanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.