agnieszka urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA AGNIESZKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/1128. Kontakt do Agnieszka

Informacje Agnieszka Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Agnieszka), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/1128), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska agnieszka to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/1128
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Agnieszka
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Agnieszka Urbańska Profil
Konto Agnieszka Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Agnieszka) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Agnieszka Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Agnieszka Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Agnieszka pochopnie.

Obywatel Agnieszka Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; Agniezska; ludzie.

Dane osobowe Agnieszka Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.