elzbieta urbanska dane co to znaczy

Konto URBAŃSKA ELŻBIETA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/3128. Kontakt do Elżbieta Urbańska

Informacje Elżbieta Urbańska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Elżbieta), nazwiska (np. Urbańska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/3128), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanska elzbieta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/3128
Nazwisko: Urbańska
Imię/imiona: Elżbieta
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Elżbieta Urbańska Profil
Konto Elżbieta Urbańska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańska Elżbieta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Elżbieta Urbańska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Elżbieta Urbańska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańska Elżbieta pochopnie.

Obywatel Elżbieta Urbańska lista podobnych osób Urbańksa; Urbańskaa; Urbańskaowie; ludzie.

Dane osobowe Elżbieta Urbańska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.