krzysztof uszynski dane co to znaczy

Konto USZYŃSKI KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0833/613. Kontakt do Krzysztof Uszyński

Informacje Krzysztof Uszyński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Uszyński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0833/613), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszynski krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0833/613
Nazwisko: Uszyński
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krzysztof Uszyński Profil
Konto Krzysztof Uszyński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszyński Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Uszyński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Uszyński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszyński Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Uszyński lista podobnych osób Uszyńksi; Uszyńskia; Uszyńskiowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Uszyński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.