genowefa utek dane 645/1279 co to znaczy

Konto UTEK GENOWEFA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 645/1279. Kontakt do Genowefa Utek adres i

Informacje Genowefa Utek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Genowefa), nazwiska (np. Utek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-645/1279), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utek genowefa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 645/1279
Nazwisko: Utek
Imię/imiona: Genowefa
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Genowefa Utek Profil
Konto Genowefa Utek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utek Genowefa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Genowefa Utek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Genowefa Utek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utek Genowefa pochopnie.

Obywatel Genowefa Utek lista podobnych osób Uteka; Utekowie; ludzie.

Dane osobowe Genowefa Utek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.