michal uzarowski dane co to znaczy

Konto UŻAROWSKI MICHAŁ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0958/1789. Kontakt do Michał Użarowski

Informacje Michał Użarowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Michał), nazwiska (np. Użarowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0958/1789), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzarowski michal to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0958/1789
Nazwisko: Użarowski
Imię/imiona: Michał
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Michał Użarowski Profil
Konto Michał Użarowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Użarowski Michał) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Michał Użarowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Michał Użarowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Użarowski Michał pochopnie.

Obywatel Michał Użarowski lista podobnych osób Użarowksi; Użarowskia; Użarowskiowie; Mihał; ludzie.

Dane osobowe Michał Użarowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.