gorecki dane 0604/811 co to znaczy

Konto GÓRECKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/811. Kontakt do Jan Górecki adres i

Informacje Jan Górecki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Górecki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/811), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na gorecki jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/811
Nazwisko: Górecki
Imię/imiona: Jan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jan Górecki Profil
Konto Jan Górecki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Górecki Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Górecki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Górecki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Górecki Jan pochopnie.

Obywatel Jan Górecki lista podobnych osób Góreski; Góreska; Góredzki; Góredzka; Górecka; Góreccy; Gurecki; Górekci; Góreckia; Góreckiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Górecki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby G.