tadeusz kaminski dane co to znaczy

Konto KAMIŃSKI TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/1809. Kontakt do Tadeusz Kamiński

Informacje Tadeusz Kamiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Kamiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/1809), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kaminski tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/1809
Nazwisko: Kamiński
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Tadeusz Kamiński Profil
Konto Tadeusz Kamiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kamiński Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Kamiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Kamiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kamiński Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Kamiński lista podobnych osób Kamińksi; Kamińskia; Kamińskiowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Kamiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.