zenona szumna dane 001102/1978 co to znaczy

Konto SZUMNA ZENONA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/1978. Kontakt do Zenona Szumna adres i

Informacje Zenona Szumna archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zenona), nazwiska (np. Szumna), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/1978), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na szumna zenona to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/1978
Nazwisko: Szumna
Imię/imiona: Zenona
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Zenona Szumna Profil
Konto Zenona Szumna Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Szumna Zenona) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zenona Szumna), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zenona Szumna może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Szumna Zenona pochopnie.

Obywatel Zenona Szumna lista podobnych osób Szumnaa; Szumnaowie; ludzie.

Dane osobowe Zenona Szumna informacje kontaktowe w Wszystkie osoby S.