albert uberna dane 0193/5974 co to znaczy

Konto UBERNA ALBERT ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5974. Kontakt do Albert Andrzej

Informacje Albert Andrzej Uberna archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Albert Andrzej), nazwiska (np. Uberna), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5974), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uberna albert to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5974
Nazwisko: Uberna
Imię/imiona: Albert Andrzej
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Albert Andrzej Uberna Profil
Konto Albert Andrzej Uberna Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uberna Albert Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Albert Andrzej Uberna), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Albert Andrzej Uberna może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uberna Albert Andrzej pochopnie.

Obywatel Albert Andrzej Uberna lista podobnych osób Ubernaa; Ubernaowie; ludzie.

Dane osobowe Albert Andrzej Uberna informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.