krzysztof ucinek dane 980/190 co to znaczy

Konto UCINEK KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 980/190. Kontakt do Krzysztof Ucinek adres

Informacje Krzysztof Ucinek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Ucinek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-980/190), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ucinek krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 980/190
Nazwisko: Ucinek
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW GÓRA KALWARIA
Konto Krzysztof Ucinek Profil
Konto Krzysztof Ucinek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ucinek Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Ucinek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Ucinek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ucinek Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Ucinek lista podobnych osób Ucineka; Ucinekowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Ucinek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.