ulanowskifeliks dane 00168/75 co to znaczy

Konto ULANOWSKIFELIKS MSW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00168/75. Kontakt do Msw

Informacje Msw Ulanowskifeliks archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Msw), nazwiska (np. Ulanowskifeliks), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00168/75), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulanowskifeliks msw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00168/75
Nazwisko: Ulanowskifeliks
Imię/imiona: Msw
Jednostka:
Nazwa bazy: jedynki akta
Konto Msw Ulanowskifeliks Profil
Konto Msw Ulanowskifeliks Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulanowskifeliks Msw) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Msw Ulanowskifeliks), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Msw Ulanowskifeliks może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulanowskifeliks Msw pochopnie.

Obywatel Msw Ulanowskifeliks lista podobnych osób Ulanowksifeliks; Ulnaowskifeliks; Ulanowskifeliksa; Ulanowskifeliksowie; ludzie.

Dane osobowe Msw Ulanowskifeliks informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.