henryk ulatowski dane co to znaczy

Konto ULATOWSKI HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2176. Kontakt do Henryk Ulatowski

Informacje Henryk Ulatowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Ulatowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2176), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulatowski henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2176
Nazwisko: Ulatowski
Imię/imiona: Henryk
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Henryk Ulatowski Profil
Konto Henryk Ulatowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulatowski Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Ulatowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Ulatowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulatowski Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Ulatowski lista podobnych osób Ulatowksi; Ulatowskia; Ulatowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Ulatowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.